✔ Boven de €75,- gratis verzending

  • Nieuw
Tramontana pants wide leg Sailot Details green

€ 79,95
Inclusief belasting Geleverd binnen 1-2 werkdagen

Op voorraad

Tramontana pants wide leg Sailot Details green.

Tip deze broek kunt u beter 1 maat kleiner bestellen.

Pantalon met hogere taille en wijde pijp. Door plaatsing van de goudkleurige bewerkte knopen op de plackets aan het voorpand en de modellering, krijgt de broek een nautische look. De pintuck naad aan het voorbeen geeft extra cachet. Deze prachtige zacht soepele, maar toch stevige kwaliteit, bestaat uit een premium viscose mix met polyester en elastan. Deze broek is perfect te combineren met prints en uni's uit deze collectie waarin deze kleur groen veelvuldig terug te vinden is.

C08-05-101
1 Item

Datasheet

Materiaal
Elasthaan
Polyester
Viscose

Specifieke referenties

ean13
8717754919664